Ułatwienia dostępu

Małopolska

Aktualności

Zobacz co u nas słychać:

Zapraszamy również na nasze profile społecznościowe

KONKURS “Sól w nas i wokół nas”

KONKURS “Sól w nas i wokół nas”

Do wygrania vouchery dla klasy do Kopalni Soli w Bochni!

Akcja naszego filmu “Wyprawa do wnętrza Ziemi” rozgrywa się w bocheńskiej kopalni. To niezwykłe miejsce możecie odwiedzić za sprawą konkursu “Sól w nas i wokół nas”. Wystarczy wykonać doświadczenie z udziałem soli lub zaprezentować ciekawe, pożyteczne wykorzystanie soli w życiu codziennym. Zgłoszenie, zawierające link do maksymalnie 3-minutowego filmu wyjaśniającego, należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Co ważne – pomysły na doświadczenia nie mogą powielać tych, które już zaprezentowaliśmy w filmie, dlatego zachęcamy do jego obejrzenia:

Konkurs dedykowany jest klasom szkolnym (szkół podstawowych) z terenu Województwa Małopolskiego i realizowany jest w dwóch kategoriach: klas 1-4 oraz 5-8.

Zgłoszenie musi zawierać:
– Ankietę zgłoszeniową (załącznik nr 1)
– Oświadczenie Autora / Informację o Ochronie Danych Osobowych (załącznik nr 2)

Na prace czekamy do 11 października. Rozstrzygnięcie do 20 października.
Dla zwycięskiej klasy w kategorii 1-4 nagrodą jest voucher do Kopalni Soli Bochnia na jeden z pobytów edukacyjnych, a w kategorii 5-8 voucher na zwiedzanie trasy turystycznej z ekspozycją multimedialną lub trasy przyrodniczej. Fundatorem nagród jest Kopalnia Soli w Bochni.

Regulamin Konkursu sól w nas i wokół nas 2021


Wyniki konkursu:

Podobne artykuły