Ułatwienia dostępu

Małopolska
Odkryj to!

Centrum Konferencyjne Cogiteon

Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon zapewni profesjonalną organizację wydarzeń biznesowych i bankietów firmowych oraz konferencji w kojącym otoczeniu parku. Nasze wyjątkowe przestrzenie pozwolą wyjść poza utarte ramy i zapewnią sukces każdemu wydarzeniu. Zorganizujemy event na miarę Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej:

tel.: 12 314 93 63

Lokalizacja

15 minut
od centrum

Wizualizacja dziedziniec
Wizualizacja park

różnorodne przestrzenie eventowe


wyjątkowy catering


parking


EON - sala audytoryjna

EON - sala audytoryjna

ma 280 miejsc siedzących. To miejsce skrojone na organizowanie różnych inicjatyw, spotkań z naukowcami, debat i pokazów naukowych. Przestrzeń jest przystosowana do organizacji wydarzeń komercyjnych, konferencji i koncertów.


IDEA i LOGIKA - dwie sale konferencyjne

IDEA i LOGIKA - dwie sale konferencyjne

ze światłem dziennym. Posiadają zaawansowane technologicznie wyposażenie: sprzęt multimedialny, klimatyzację, bezprzewodowy Internet. Każda sala konferencyjna i jej układ są modyfikowane i aranżowane wedle życzenia. Dostosujemy układ stołów i krzeseł do potrzeb gości i charakteru spotkania. Istnieje możliwość łączenia dwóch sal w jedną. 

COGITO - sala eventowa

COGITO - sala eventowa

Sala Cogito może być miejscem eventów o różnorodnym charakterze i skali oraz spełnić wymagania nieszablonowych aranżacji.

Image

ODKRYJ DLA TWOJEGO WYDARZENIA

Mamy wszystko, co potrzebne byście mogli się spotkać, rozmawiać, inspirować i świetnie bawić! Nasze przestrzenie to centrum wydarzeń: wykładów, pokazów naukowych, prezentacji, koncertów, spotkań naukowych i biznesowych oraz imprez firmowych.

NASZE
ATUTY

Wybierzswójoptymalnywariant ułożenia sali Cogito

Image
Image
Image

DOŚWIADCZONA KADRA

zapewni sprawną i profesjonalną obsługę każdego wydarzenia organizowanego w powstającym obiekcie. Służymy pomocą i praktycznymi radami we wszystkich kwestiach organizacyjnych. Wydarzenia organizowane dla naszych partnerów traktujemy ze szczególną uwagą, dbając przy tym, aby każdy drobiazg został dopięty na ostatni guzik. 

LOBBY

LOBBY

Do sali Cogito, zlokalizowanej na poziomie -1, przylega obszerne lobby, które łączy różne funkcje. To centrum informacji, punkt obsługi zwiedzających, sklep Cekwadrat.


DACH

DACH

Dach Cogiteonu to przestrzeń wyjątkowa. Starannie dobrana roślinność zamienia najwyższy poziom budynku w łąkę.

PARK

PARK

Obok Cogiteonu mieści się 2-hekatorowy park. Na całym terenie rośnie prawie 300 drzew, są setki krzewów i trawniki. To przestrzeń wytchnienia.

Image

WYNAJMIJ JUŻ OD 1500 NETTO PLN

Mamy wszystko, co potrzebne byście mogli się spotkać, rozmawiać, inspirować i świetnie bawić! Nasze przestrzenie to centrum wydarzeń: wykładów, pokazów naukowych, prezentacji, koncertów, spotkań naukowych i biznesowych oraz imprez firmowych.

Eventy firmowe
i integracyjne

Logo Strefy Konferencyjnej
Zdjęcie przestawiające prelegenta w sali wypełnionej słuchaczami.
Zdjęcie przedstawiające uśmiechniętych ludzi podczas prezentacji.

metrów kwadratowych do wynajęcia:

0
logo Cogiteonu

Możemy przyjąć  

0

gości 

Cogiteon to idealne miejsce jeżeli planujesz zorganizować niezobowiązującą imprezę firmową. Jeśli chcesz zintegrować swój zespół, dbając przy tym o niezapomnianą atmosferę i szereg atrakcji to dobrze trafiłeś…

Czasami trudno nawiązać bliższe znajomości w pokojach biurowych, a dobra atmosfera w pracy to klucz do sukcesu. Dlatego warto postawić na dobrą imprezę integracyjną. Cogiteon zapewni niezapomnianą zabawę zespołu z wykorzystaniem interaktywnych wystaw, przestrzeni warsztatowych i laboratoriów. Zorganizujemy pokazy popularnonaukowe oraz wciągające wykłady naukowe.

Zorganizujemy interaktywne eventy aranżując przestrzeń do twórczego eksperymentowania, odkrywania i poznawania świata. Nasze pokazy, warsztaty, wydarzenia angażują, uczą, bawią i zapewniają odpowiednią atmosferę - sprzyjającą znakomitej zabawie. Zorganizujemy dla Ciebie integrację, która zaangażuje i na nowo scali Twój zespół.

Oferta specjalna

Część atrakcji będzie dostępna sezonowo. Elastycznie dopasujemy ofertę do wielkości Twojej grupy i pomożemy Ci wybrać odpowiednią opcję zależnie od tego, jak chcesz zorganizować czas swoim pracownikom – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Zdjęcie pracowników w biurze.

Unikalne miejsce

Wynajmij już od

0

PLN NETTO