Ułatwienia dostępu

Małopolska
Odkryj to!

Restauracja
Na Polu 

Fragment restauracji. Zbliżenie na ręce kucharza i produkty żywnościowe.

Restauracja w Cogiteonie powstaje z miłości do smaków dzieciństwa, natury, domowych i regionalnych przepisów. Podstawą naszego menu będą tradycyjne potrawy i słodkie wypieki oparte na dawnych recepturach. Serwować będziemy dania zarówno kuchni regionalnej, europejskiej, jak i dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe. Wszystko to pod opieką wybitnego szefa kuchni, znanego z TVN-owych poranków, Andrzeja Polana.

Śniadania

Podzielamy pogląd, że śniadania są najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Nasze śniadania serwowane będą w formie menu śniadaniowego. Każdy z naszych Gości na pewno znajdzie coś dla siebie. Dostępne będą między innymi dania ciepłe, świeże pieczywo, warzywa, sałaty i sałatki.

Grupy szkolne

Nasze bistro to także przestrzeń dedykowana dzieciom i ich opiekunom. Przed, w przerwie czy po zwiedzaniu, zajęciach i warsztatach najmłodsi będą mogli zjeść obiad, przekąsić małe co nieco z dobrym składem i napić się zdrowych napojów. Ponieważ edukacja dziecka to proces całościowy, także tutaj staramy się zaproponować produkty jakościowo dobre, smaczne, z mniejszą ilością cukru.

Grupy zorganizowane

W ofercie będziemy mieć autorskie potrawy szefa kuchni, przygotowane z pasją i dbałością o każdy szczegół. Bistro oferować będzie domowe obiady, lunche firmowe oraz kolacje degustacyjne, które będzie można skomponować według własnego gustu.

Na każdą okazję

Ciepła, sprzyjająca odprężeniu atmosfera, designerskie wnętrze oraz kompetentna obsługa, stworzą niepowtarzalne miejsce, aby celebrować ważne chwile w gronie rodziny, przyjaciół czy w czasie spotkań biznesowych. Nasze bistro to będzie idealnym miejscem na organizację przyjęć okolicznościowych i imprez firmowych.

Spotkanie znajomych w kawiarni. Kilka osób zbliża do siebie naczynia z napojami.
Logo Cogiteonu

KAWIARNIA Cogiteon

To będzie raj dla łasuchów – w naszej kawiarni stawiamy na najwyższą jakość produktów. Fantastyczne desery w asyście świeżych owoców z aromatyczną kawą pomogą rozpocząć dobrze dzień lub ochłonąć po emocjonującej eksploracji naszej przestrzeni.