Ułatwienia dostępu

Małopolska
Odkryj to!

Centrum Konferencyjne Cogiteon

Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon zapewni profesjonalną organizację wydarzeń biznesowych i bankietów firmowych oraz konferencji w kojącym otoczeniu parku. Nasze wyjątkowe przestrzenie pozwolą wyjść poza utarte ramy i zapewnią sukces każdemu wydarzeniu. Zorganizujemy event na miarę Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej:

konferencje@cogiteon.pl

Lokalizacja

15 minut
od centrum

Wizualizacja dziedziniec
Wizualizacja park

trzy wyjątkowe sale konferencyjne


przestronny ogród


kuchnia


parking


Trzy wyjątkowedopracowanedoskonałesale konferencyjne

EON - sala audytoryjna

będzie mieć 280 miejsc siedzących. To miejsce skrojone na organizowanie różnych inicjatyw, spotkań z naukowcami, debat i pokazów naukowych. Przestrzeń będzie przystosowana do organizacji wydarzeń komercyjnych, konferencji i koncertów.

IDEA i LOGIKA - dwie sale konferencyjne

ze światłem dziennym. Posiadać będą zaawansowane technologicznie wyposażenie: sprzęt multimedialny, klimatyzację, bezprzewodowy Internet. Każda sala konferencyjna i jej układ będą modyfikowane i zaaranżowane wedle życzenia. Dostosujemy układ stołów i krzeseł do potrzeb gości i charakteru spotkania. Istnieje możliwość łączenia dwóch sal w jedną. 

DOŚWIADCZONA KADRA

zapewni sprawną i profesjonalną obsługę każdego wydarzenia organizowanego w powstającym obiekcie. Służymy pomocą i praktycznymi radami we wszystkich kwestiach organizacyjnych. Wydarzenia organizowane dla naszych partnerów traktujemy ze szczególną uwagą, dbając przy tym, aby każdy drobiazg został dopięty na ostatni guzik. 

INNE NASZE
ATUTY

Wybierzswójdopasowanywariant ułożenia sali!

Eventy firmowe
i integracyjne

Logo Strefy Konferencyjnej
Zdjęcie przestawiające prelegenta w sali wypełnionej słuchaczami.
Zdjęcie przedstawiające uśmiechniętych ludzi podczas prezentacji.

Pojemność sali

0
logo Cogiteonu

Dostępnych układów sal 

0

Cogiteon to idealne miejsce jeżeli planujesz zorganizować niezobowiązującą imprezę firmową. Jeśli chcesz zintegrować swój zespół, dbając przy tym o niezapomnianą atmosferę i szereg atrakcji to dobrze trafiłeś…

Czasami trudno nawiązać bliższe znajomości w pokojach biurowych, a dobra atmosfera w pracy to klucz do sukcesu. Dlatego warto postawić na dobrą imprezę integracyjną. Cogiteon zapewni niezapomnianą zabawę zespołu z wykorzystaniem interaktywnych wystaw, przestrzeni warsztatowych i laboratoriów. Zorganizujemy pokazy popularnonaukowe oraz wciągające wykłady naukowe.

Zorganizujemy interaktywne eventy aranżując przestrzeń do twórczego eksperymentowania, odkrywania i poznawania świata. Nasze pokazy, warsztaty, wydarzenia angażują, uczą, bawią i zapewniają odpowiednią atmosferę - sprzyjającą znakomitej zabawie. Zorganizujemy dla Ciebie integrację, która zaangażuje i na nowo scali Twój zespół.

Oferta specjalna

Część atrakcji będzie dostępna sezonowo. Elastycznie dopasujemy ofertę do wielkości Twojej grupy i pomożemy Ci wybrać odpowiednią opcję zależnie od tego, jak chcesz zorganizować czas swoim pracownikom – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Zdjęcie pracowników w biurze.

Impreza Firmowa

Programów do wyboru:

0