Nauka&hobby: obserwacje wiosenno-letniej przyrody [video]

Skip links

Nauka&hobby: obserwacje wiosenno-letniej przyrody [video]

Udostępnij

“Cześć! Świetnie, że się widzimy w tym jakże odmienionym lesie. Byliśmy tu sześć miesięcy temu, z końcem jesieni. Było zimno pamiętam. Ale nie było komarów.” – tak zaczynamy naszą drugą wędrówkę po lesie. Tym razem przyglądamy się leśnym zakątkom w wiosenno-letnim klimacie.


Piszemy dla Was    Małopolskie Centrum Nauki COGITEON


Na wycieczce do podkrakowskiego lasu spotkali się Magda Jarzębowska – biolożka, popularyzatorka wiedzy przyrodniczej z firmy edukacyjnej JAKU oraz Piotr Żabicki, popularyzator nauki z Cogiteonu. W  trakcie wędrówki eksplorujemy staw, łąki i drzewa. Porównujemy co się zmieniło od czasu naszej wizyty (Nauka&hobby. Obserwacje jesiennej przyrody) w tych samych miejscach z końcem jesieni. Szukamy też nowych, nieobecnych jesienią, stworzeń i zjawisk. „Spotkamy trochę kwitnącego życia i sporo osobników młodocianych.” – obiecuje Magda.

Zobaczcie, co z tego wszystkiego wynikło i czy udało się przekonująco odpowiedzieć na pytanie: co ciekawego jest w wiosenno-letnich obserwacjach przyrody?!


Nauka&hobby. Obserwacje wiosenno-letniej przyrody. ZAPRASZAMY! 


NAUKA&HOBBY to seria filmów i artykułów.
Praktyczne wskazówki + wiedza naukowa dotyczące różnych hobby. 
Zobacz np.: Nauka&hobby – ROŚLINY DONICZKOWE – 3,2,1, START | Nauka&hobby – OGRÓD WERTYKALNY | Nauka&hobby: OBSERWACJE JESIENNEJ PRZYRODY |
————-
WSZYSTKIE FILMY I ARTYKUŁY

Return to top of page
Przejdź do treści