Ponad 30 filmów na YouTube | Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon

Skip links

Ponad 30 filmów na YouTube

Udostępnij

Jest w czym wybierać: fizyka, chemia, biologia, przyroda, majsterkowanie. Zagadnienia z tych dziedzin podejmujemy na www.youtube.com/cogiteon

Na kanale YouTube Cogiteonu jest już ponad 30 filmów edukacyjnych. Różnią się tematem i formatem, ale łączy je zamiłowanie do atrakcyjnego tłumaczenia zjawisk i przedstawiania doświadczeń naukowych. Edukatorzy Mobilnego Projektu Edukacyjnego “Naukowiej” regularnie publikują dwa rodzaje treści:

“Zrób to sam” – jeśli chcesz samodzielnie wyhodować awokado, zafarbować koszulkę, przekazać tajną wiadomość, przekonać się co potrafi zwykłe mydło, zagrać na kieliszkach i grzebieniu, albo zrobić coś z niczego to playlista dla Ciebie. W każdym odcinku prezentujemy proste doświadczenia, które można powtórzyć w domowych warunkach. Solidna dawka wiedzy i dobra zabawa gwarantowane.
Link do playlisty: https://bit.ly/2KsmZ7I​

“Naukowiej w podróży” – jeśli chcesz zobaczyć wyjątkowe miejsca w Małopolsce, poznać ciekawostki z nimi związane, a jednocześnie poeksperymentować, wybierz się z nami w wirtualną wyprawę. Każdy odcinek podzielony jest na dwie części w których: najpierw zwiedzamy, a potem wykonujemy wyjątkowe doświadczenia związane z odwiedzanym miejscem.
Link do playlisty: https://bit.ly/3l6Eh7i​
Filmy z tej serii mają też wersje z audiodeskrypcją oraz z tłumaczeniem na Polski Język Migowy.

Zobacz najnowsze filmy Mobilnego Projektu Edukacyjnego “Naukowiej”:

Return to top of page
Przejdź do treści