Logo - księga znaku | Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon

Skip links

Logo – księga znaku

Udostępnij

Identyfikację wizualną Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon zaprojektowała firma dobosz.studio z Poznania. To efekt rozstrzygniętego w czerwcu 2019 roku konkursu.

Idea logo narodziła się z połączenia litery C z powszechnie rozpoznawanym znakiem akcji. Symbol “play” podkreśla interaktywny charakter instytucji. Jego umiejscowienie w środku okręgu, nawiązującego do sceny, jest naturalnym połączeniem symboliki obu znaków. Dopełnieniem całości jest kula, która może oznaczać atom, krwinkę lub planetę, co podkreśla interdyscyplinarność centrum.

Logo składa się z sygnetu i logotypu. Konstrukcja sygnetu oparta jest na kole i jego promieniu. Najważniejsze wskazówki określające zasady stosowania opisane są w księdze znaku.

PLIK DO POBRANIA: KSIĘGA ZNAKU (pdf)

Zamieszczone poniżej pliki spakowane są programem 7-ZIP.
Paczka zawiera wersje pionowe i poziome logo, z pełna nazwą (Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon) oraz skróconą (Cogiteon). Osobno są pliki przeznaczone do wydruku oraz do zastosowań internetowych.

PLIKI DO POBRANIA: LOGO COGITEON (7zip)

Dla Państwa wygody poniżej zamieszczamy wersję podstawową znaku w formacie jpg do zastosowań internetowych:

PLIK DO POOBRANIA: WERSJA PODSTAWOWA LOGO (jpg)

Jeśli wśród powyższych formatów nie znajduje się odpowiedni dla Państwa kreacji, prosimy o kontakt mailowy: piotr.koziarz@cogiteon.pl

Return to top of page
Przejdź do treści