Zaprojektuj scenografię wystawy! | Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon

Skip links

Zaprojektuj scenografię wystawy!

Udostępnij

Budynek w kształcie pryzmatu, a w nim interaktywna ekspozycja o człowieku. Jak wygląda wnętrze? Można popuścić wodze wyobraźni. Wybrać materiały, dobrać barwy i wykreować nowe, fascynujące światy. Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon zaprasza do udziału w konkursie na koncepcję plastyczno-przestrzenną wystawy.

Najważniejsza ekspozycja Cogiteonu będzie podzielona na pięć sekcji tematycznych. W każdej z nich znajdą się eksponaty, które będą angażować zwiedzających do samodzielnego przeprowadzania doświadczeń. Aby wziąć udział w konkursie należy do 28 lutego 2019 roku przesłać lub dostarczyć wizualizacje fragmentów dwóch sekcji wystawy: „Ciało człowieka” oraz „Jutro to dziś”.

Propozycje powinny uwzględniać scenografię dla określonych w regulaminie eksponatów z uwzględnieniem charakterystycznych elementów i detali. Oprócz tego warto postawić m.in. na ergonomię rozwiązań, ich funkcjonalność oraz wziąć pod uwagę walory estetyczne.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 18 marca 2019 roku. Autor lub autorzy zwycięskiej pracy opracują całościową koncepcję plastyczno-przestrzenną wystawy stałej. Przewidziane są też nagrody pieniężne za zajęcie I i II miejsca.

Wystawa stała obejmie ponad 2 tysiące m² powierzchni. To daje duże pole do niebanalnych kreacji. Czy jesteś gotowy podjąć wyzwanie?

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie:
https://bip.malopolska.pl/mcn,a,1522836,konkurs-na-opracowanie-wstepnej-koncepcji-plastyczno-przestrzennej-wystawy-stalej-malopolskiego-cent.html

Partnerem konkursu jest: A&B Architektura & Biznes

Return to top of page
Przejdź do treści