Spotkajmy się w Dzień Dziecka | Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon

Skip links

Spotkajmy się w Dzień Dziecka

Małopolskie Centrum Nauki dołącza do trzydniowej imprezy dla dzieci Kids’ Fest. To będzie jedyna w swoim rodzaju, niezwykła, szalona, odkrywcza impreza łącząca świat nauki i doświadczeń z niezapomnianą zabawą.
Zaczynamy 1 czerwca 2018 roku w parku za Tauron Areną Kraków, gdzie czeka moc atrakcji w ramach #FMF4Kids. 2 i 3 czerwca przeniesiemy się na Zabłocie do Akademii Duckie Deck. Zapraszamy w godzinach od 11.00 do 17.00.
Szukamy nowej nazwy dla MCN, dlatego zdecydowaliśmy się poprosić dzieci o pomoc w wyborze najlepszej propozycji. Na stanowisku naszego Centrum odbędzie się zabawa słowotwórcza związana z nazwą, będą mini pokazy naukowe, będzie można zobaczyć projekt budynku oraz porozmawiać o planowanych wystawach.
Oprócz spotkania z nami organizatorzy przygotowali m.in. malowanie twarzy, balony z helem, naukę tańca, warsztaty kulinarne, designu, budowanie z klocków, trampoliny. Dla najmłodszych gości wydarzenia czekać będą pokazy prowadzone przez przedstawicieli służb ratowniczych: policjantów, ratowników medycznych i strażaków.
Akademia Duckie Deck przygotuje specjalną strefę wypełnioną interaktywnymi stanowiskami, obiektami i mini warsztatami. Roboty, Google VR, wielkoformatowe gry dotykowe oraz wiele, wiele innych intrygujących przedmiotów.
Szczegóły: https://akademia.duckiedeck.com/miasto/krakow
Return to top of page
Przejdź do treści